<<  Firma Profili  >>
 

BAHAR HALI YIKAMA olarak işimizin temeli temizliktir. Temizliğimizin en önemli düsturu da hijyendir. Kuruluştaki amacımız, temiz ve hijyenik halı yıkama hizmeti vermektir. % 100 Müşteri Memnuniyeti Politikamız şirketimizin temelini oluşturuyor.

 

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların temizlik taleplerine başarıyla cevap vermiştir. Gelecekte de kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Hizmet halkamızın içinde;

 

Halı yıkama, Kilim yıkama,  Battaniye yıkama, Yorgan yıkama, Perde yıkama, Koltuk temizliği ile Halı Overloğu yer almaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak