<<  Perde Yıkama  >>
 
           
                 
                 

Perde yıkama deyip geçmemek lazım. Sonuçta yapılacak iş temizlik işidir. Perde temizliği hassastır. Narin tekstil ürünleri olduğundan, yıkanması ayrı bir önem taşımaktadır. Stor perdeler kumaş ve yapısı gereği farklılık göstermekte ve ayrıca yıkama sırasında çok dikkat gerektirmektedir. Stor perdeler mekanizmalı ya da motorlu perdeler olup kullanılan aparatlar yıkama yada temizlik sırasında özen gösterilmediği taktirde bozulmaya müsait perdelerdir. Bu yüzden dikkatli ve hassa davranılmalıdır.

 

Stor perde yıkama haricinde, zebra perde yıkama, kruvaze perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmeti veren  Firmasmız, müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını birinci öncelikleri arasında görerek verdiği hizmet kalitesini en üst çizgide tutmaya çalışmaktadır.

 

Evimizi hoş ve güzel gösteren perdeler, hava şartlarına ve hane halkı tarafından kullanış biçimine göre zamanla kirlenir ve çirkin bir görünüme sahip olur. Kirlenen bu perdeler evin dekorasyonunu bozar ve evde bir huzursuzluk ortamı yaratır. Biz, perdelerinizi yerinden alıyor yıkama işleminden sonra, yerine yine biz takıyoruz.